♥Hepsi♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥Hepsi♥

Burası çok güzel bir site Üye ol bak nasıl eğleneceksin gel bu eğlenceli siteye üye ol!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsi ilkokul yılları

3 posters
YazarMesaj
blue_angel
¢ємяє¢ι α∂мιη
¢ємяє¢ι α∂мιη
blue_angel

Kadın Mesaj Sayısı : 163
Rep Puanı :
hepsi ilkokul yılları Left_bar_bleue1 / 1001 / 100hepsi ilkokul yılları Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : hepsi ilkokul yılları 1643
Ruh Hali : hepsi ilkokul yılları 1706
Hepsiden en beyendiğin kız : Cemre

hepsi ilkokul yılları Empty
MesajKonu: hepsi ilkokul yılları   hepsi ilkokul yılları EmptyPaz Mayıs 18, 2008 3:35 am

Yasemin: Gülçin çok güzel resim çizerdi.Resim silgisi,resim kelemi hatta 10 tane resim defteri alırdı bir yılda.Çok da tombikti.Bir sürü test kitabi alırdı her gün getirirdi.Resmen kendine eziyet çektiriyordu.Bu arada her ders için ayrı kalemi,silgisi fln olurdu.İsraf yani Bir de çok tembeldi ama ders bakımından değil.Her şeyini ben taşırdım.Bir gün ben tuvalete gitcem sen şunları otobüse koyuver dedi.İçinde 100 bin tane şey vardı.Ama yetişemedi ve eşyaları gideceği yere bıraktık Eren ve Cemreyle.Dönüşte gördük onu az kalsın boğuyorduk

Gülçin: Yasemin de çok uyuşuk ve unutkandı.Ödevlerini hep okulda yapardı.Hiç yazı yazmayı sevmezdi.Hep Cemre yazardı onun yerine.Bir de hep bizi rezil ederdi

Cemre: Ben Erenden bahsedeceğim.Gülçin test kitabı alıyordu hep ama o çok gereksiz bulurdu.Anlamadığı konudan hemen özel ders alırdı.Her lafımı veya lafımızı eleştirirdi.Ama bize bir gün tiner attıktan sonra sus pus oldu

Eren: Cemre tam bir inekti.Hep ders çalışırdı.Yazı yazmayı ve okumayı çok severdi.Ödev yapmaya da bayılırdı.Hep daha çok ödev isterdi sınıftakiler ona kızardı 13 yaşındaykan fln renkli kalem krizi tutmuştu hep alıyordu Replerimi isterim.

Grup
Yasemin_*
кяυ¢υ уѕσ¢υ
кяυ¢υ уѕσ¢υ
Yasemin_*

Kadın Mesaj Sayısı : 494
Rep Puanı :
hepsi ilkokul yılları Left_bar_bleue286 / 100286 / 100hepsi ilkokul yılları Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : hepsi ilkokul yılları 1600
Ruh Hali : hepsi ilkokul yılları 1711

MesajKonu: Geri: hepsi ilkokul yılları   hepsi ilkokul yılları EmptyPaz Mayıs 18, 2008 6:37 am

saol cnm ne repi ? bizim sitede rep felan yokki..ha başka yerden almışsın ondan tmnm..
http://gruphepsifun.ailesiyiz.biz
CEMREcik
¢ємяє¢ι ѕüρєя мσ∂
¢ємяє¢ι ѕüρєя мσ∂
CEMREcik

Kadın Mesaj Sayısı : 242
Rep Puanı :
hepsi ilkokul yılları Left_bar_bleue111 / 100111 / 100hepsi ilkokul yılları Right_bar_bleue

Ruh Hali : hepsi ilkokul yılları 1722

MesajKonu: Geri: hepsi ilkokul yılları   hepsi ilkokul yılları EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 3:12 am

sağol canım güzelmiş cemre aynen benim gibi diyebilirim bende yazmayı çok severim
blue_angel
¢ємяє¢ι α∂мιη
¢ємяє¢ι α∂мιη
blue_angel

Kadın Mesaj Sayısı : 163
Rep Puanı :
hepsi ilkokul yılları Left_bar_bleue1 / 1001 / 100hepsi ilkokul yılları Right_bar_bleue

Sanal Hayvan : hepsi ilkokul yılları 1643
Ruh Hali : hepsi ilkokul yılları 1706
Hepsiden en beyendiğin kız : Cemre

MesajKonu: Geri: hepsi ilkokul yılları   hepsi ilkokul yılları EmptySalı Haz. 17, 2008 1:41 pm

ö.d.

hepsi ilkokul yılları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi grubu...